Ahoj,jsem ráda že jsi zavítal na můj blog ! Usmívající se
Zúčastni se soutěže o NEJ Zvíře - ZDE !
Chceš být SB ? - ZDE !
Za skvělý nový desing děkuji Michalle* ,určitě navštivte její blog !

Uvítací článeček

9. listopadu 2013 v 13:14 | Eliam
Ahojky lidi !
Není na škodu si před tápáním po blogu počíst něco o jeho zakladateli a to jsem tím pádem já.
Mé jméno je Eliam.Je to přezdívka(kdyby to někdo nepoznal).Je mi 11.Nemám moc koníčků a když už nějaký mám,tak většinou nemám čas se mu věnovat.Doma chováme spooouuustu zvířátek a tak mou povinností,když se vrátím ze školy je se o ně postarat a to většinou zabere docela dost času.Pak mi zbyde už jen minimální čas na blog a na ostatní člověku potřebné věci(dělám si úkoly,myju se,jím,spím...).
Abych vám přiblížila naší zvířecí rodinku,máme 4 pejsky,7 morčat,10 domácích králíků,3 želvičky,4 divoké králíky,1 zajíce,5 koz,1 papouška,2 prasata,slepice a holuby.Uf,doufám,že jsem na nic nezapomněla...
Takže už asi chápete,že postarat se už jen o pár z těchto zvířat dá pořádně zabrat.Takže mým hlavním koníčkem jsou oni,už mi prostě strašně přirostli k srdci a uvažuju o tom,že až vyrostu,budu jednou pracovat se zvířaty. Ale samozřejmě nejsem rozhodnutá pevně,to ne.
Mojí nezvířecí rodinkou je můj brácha Daiam(opět přezdívka),moje mamka se svým přítelem a můj taťka se svou přítelkyní.(Ano,moji rodiče jsou rozvedení.)Dále mám 2 babičky,prababičku,2 dědečky a spoustu tet a strejdů,sestřenic a bratranců a spoustu sousedů.Okolo těch všech těchto lidí se taky možná bude točit blog.
Mým dalším koníčkem je hudba.Nevěnuji se jí nějak profesionálně,ani nehraji na hudební nástroj,ale baví mě poslouchat dobrou a moderní hudbu.Třeba styl takové Britney Spears nebo Celeste Buckingham.
Mým dalším koníčkem je hraní The Sims 3 na Xboxu 360,na který mohu,ale jen když je volná telka,což se stává málokdy.Ale jinak mě to moc baví a myslím,že mi to i jde.
Další polokoníček je,že se zajímám o svět slavných a sleduji nějaké ty kauzi a taky nové přírůstky do rodin slavných celebrit.
Jako každý normální člověk mého věku navštěvuji školu.Letos jsem začala studovat na osmiletém gymnáziu.Tak a jelikož chodím do té školy,může se stát,že občas dostanemě stráááášně těžký úkol a já na blog nepřijdu.Rozhodně taky nebudu chodit každý den,nemám totiž svůj počítač a musím se za odměnu dožadovat na ten strejdův.Tak mi občas promiňte malinkou absenci :-( A možná taky budu nikdy nemocná,tak nepřijdu,ale to doženu,uvidíte ! Určitě dám vědět,když budu nemocná,aby jste se nebáli,jestli nechci s blogem skončit :-)
Ještě jste se nedozvěděli o čem je blog.Blog je o všem co mě baví,přidám sem co mě napadne cestou z autobusu,co mě napadne ve sprše nebo při hodině biologie.Prostě co si myslím,že by bylo užitečné,kdyby si tady lidi přečetli něco,co je zajímavé,nebudou se u toho muset moc šprtat a zároveň to bude vtipné :-D Taky občas doplním nějakými vtipy nebo hláškami ze školy...
Pokud jste dočetli až sem,jste fakticky machři.Doufám,že se na blog taky nikdy vrátíte a že jsem Vás tímto přivítáním neodradila.
Za chvíli přibudou první články.Doufám že se Vám budou líbit a necháte tu komentář.
Eliam
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama