Ahoj,jsem ráda že jsi zavítal na můj blog ! Usmívající se
Zúčastni se soutěže o NEJ Zvíře - ZDE !
Chceš být SB ? - ZDE !
Za skvělý nový desing děkuji Michalle* ,určitě navštivte její blog !

TS3 - Komiks - nový !!!

28. prosince 2013 v 9:59 | Eliška |  The Sims 3
Jelikož jsem se včera trošku nudila,připravila jsem si komiks o Tině Maurerové a jejím životě.Vypráví ho sama Tina.
Je to opravdu jen taková malá upoutávka a pokud budou dobré ohlasy tak udělám další díl.Ještě jednou se omlouvám,že je to bez fotek ale snažila jsem se tam dost charakterizovat,třeba pokoj Tiny a tak :-)


Ahoj ! Já jsem Tina a tohle je něco jako můj "deníček".Vypráví o mým starostech,radostech,láskách a tak dále.Můj příběh začíná mým přistěhováním do Moonlight Bay.
Rozhodla jsem se bydlet v domě pro více lidí,protože se tam neplatí takový vysoký nájem.Plánovala jsem si potom najít lepší bydlení ale nejdřív jsem potřebovala našetřit trošku peněz.Mým spolubydlícím byl stejně starý Marek.Poprvé jsem otevřela dveře svého nového domova :
"Ahoj,"řekla jsem nesměle Markovi.
"Ehm....Ahoj.Ty budeš Tina,viď ?" zeptal se mě.
"Jo,a ty Marek.Kam si můžu dát kufry ? "
"Na to se mě přece nemusíš ptát,ne ? Ten dům je náš společný a je stejně tak tvůj jako můj ! "
"Vlastně máš pravdu.Nemůžu uvěřit tomu že nikde bydlím ! Nejdřív jsem se s rodiči pořád jenom stěhovala a pak jsem strávila skoro půlku svého života na koleji."
"Tak si teda ukliď ty kufry.Můžeš si rovnou vybalit,jestli chceš.Mimochodem,uvařil jsem palačinky.Nemáš chuť ? " zaptal se mě Marek.
"Jé,dám si ráda ! Po té dlouhé cestě mi pěkně vyhládlo ! Víš ty co ? Já si rychle vybalím a pak si dáme spolu.A pak mi můžeš vyprávět o Moonlight Bay a jak to tady chodí.Ok ? "
"Jasně,Tino.Támhleten pokoj je volný.Je v něm super pohodlná postel,telka a velká skříň.Tam si můžeš dát věci,"řekl mi Marek a ukázal na tmavě hnědé dveře.
"Jasně.Za chvilku to mám ! "zavolala jsem na něj a zmizela jsem za dveřmi pokoje.
Ten pokoj byl nádherný ! Byla tam postel,televize a skříň,jak říkal Marek.Pak tam bylo velké okno s výhledem na sousední dva domy.Při nejbližší příležitosti se budu muset se sousedy určitě seznámit ! Taky tam bylo několik obrázků.Opravdu útulné ! Přestala jsem se rozhlížet a začala jsem vyndavat věci z mých dvou kufrů.Nakonec jsem naplnila svým oblečením celou tu velkou skříň.Na stranu jsem si dala kartáček,pastu,šampony a ostatní "serepetičky".Po jídle si je dám do koupelny.Za méně než půl hodinky jsem byla hotová.Oblékla jsem na sebe něco hezkého a šla jsem se najíst za Markem.
"Á,už jsi tady.Kolik si dáš palačinek ?" ptal se mě Marek.
"Dám si dvě,díky."
Marek mi nandal palačinky a spolu jsme si sedli ke stolu.Brzy jsme dojedli.Poté jsme si sedli na gauč v obýváku a začali jsme si povídat.
"Naše město je opravdu krásné.Určitě by si se měla podívat do některých parků.A taky na bazén.Nikdy tě tam vezmu,souhlasíš ?"zeptal se mě Marek.
"Moc ráda.Myslím,že by jsme si měli udělat nějaký řád v domácnosti.Jako kdo bude vařit,uklízet a tak,"navrhla jsem mu.
"Souhlasim.Tak se budeme střídat.Pondělí já,úterý ty,středa já,čtvrtek ty..."
"Dobrej nápad."
Najednou ze mě ani nevím jak vyjela otázka:"Marku,ty,máš nějakou...ehm.....holku ? "
"Ne Tino.Jsem svobodný.A ty ? "
"Já jsem taky bez kluka."
Nastalo trapné ticho.Koukali jsme se na sebe a jen tiše dýchali.Po chvilce jsem se zvedla a řekla jsem :"Už je pozdě.Půjdu spát."
"Dobře.Dobrou noc,"řekl Marek.
"Tobě taky.Ahoj ráno."
Zavřela jsem se v pokoji a jen jsem myslela na Marka.Jak je hezký ! A je navíc svobodný.Pane jo,co to se mnou je ? Já jsem se asi.....zamilovala ?! Dál jsem už na nic nemyslela.Svlékla jsem se a šla jsem spát.Usínala jsem se šibalským úsměvem na tváři ... Ráno jsem se vzbudila a šla jsem připravit snídani.Bylo už 9 hodin a tak jsem se divila,že v kuchyni ani v obýváku není Marek.No nic,asi ještě spí,pomyslela jsem si.Připravila jsem si vafle a když jsem je dojedla,šla jsem se dívat na televizi.Kolem poledne Marek stále ještě nebyl doma.Třeba někam odjel.Vzpomněla jsem si na náš včerejší rozhovor.Co když mi lhal a odjel za svou holkou ? Nene,Marek by mi nelhal.Má určitě něco důležitého na práci.Bylo úterý a já jsem měla službu na vaření.Uvařila jsem toasty a pak jsem šla trošku poklidit.Umyla jsem celou koupelnu a kuchyň,protože jsem neměla co dělat.Měla jsem to hotové okolo druhé odpoledne a v půl třetí zachrastil klíč v zámku.
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ !!!
1)Líbil se vám první díl ?
2)Myslíte si,že Marek Tině lhal a má holku ?
3)Volná diskuze 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Hraješ The Sims 3 ?

Ano 64.4% (38)
Ne 35.6% (21)

Komentáře

1 Míša Drábková Míša Drábková | Web | 29. prosince 2013 v 7:55 | Reagovat

První díl super, už se těším na další pokračování.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama