Ahoj,jsem ráda že jsi zavítal na můj blog ! Usmívající se
Zúčastni se soutěže o NEJ Zvíře - ZDE !
Chceš být SB ? - ZDE !
Za skvělý nový desing děkuji Michalle* ,určitě navštivte její blog !

Zápisky Tiny Maurerové - 4.díl

26. ledna 2014 v 10:41 | Eliam |  The Sims 3
Tak dneska další díl.Je možná trošku kratší,ale snažím se dělat tak stejně dlouhé :-) Tak pěkné počteníčko !
Jakmile jsme se ocitli doma z doslechu Roxy,Marek mi začal vyčítat,že jsem ho od ní odtáhla."Tino,vždyť jsme se s Roxy sotva stačili seznámit ! "
"Prostě jsem dostala hlad.Kdybych se hned nenajedla,mohla bych zase zvracet a to chceš ? " vymlouvala jsem se.
"Ne,to nechci.Ale nevim,co chceš vlastně ty ! " Marek zmizel do jednoho z těch náhradních pokojů.Rázně za sebou práskl dveřmi.Uvědomila jsem si,co jsem udělala.Lhala jsem mu ! Neměla jsem ani trochu hlad a Marka jsem odtáhla jenom kvůli tomu,že se na Roxy začal usmívat.Ach jo ! To fakt tak žárlím ? Šla jsem za Markem.
"Promiň.Je ti něco ? "
"Tinko.Promiň,promiň,promiň.Já jsem takovej vůl ! Na takovou hezkou holku křičím a to jenom proto,že mám problémy v práci," řekl mi smutně.
"V poho.Miluju tě a nikdy nepřestanu milovat !" odpustila jsem mu hned.
Pak jsme se koukali na telku,na nějaký romantický filmy...Začal mě líbat.Odešli jsme do ložnice.Užuž se se mnou chtěl milovat,když jsem spustila : "Marku,já nechci.Nechci se milovat.Třeba zítra nebo jindy,ale teď ne.Nechci se s tebou milovat." To s tebou jsem ještě zdůraznila.
"Fajn,slečno šéfko ! Jsem unavený,jdu spát !!! " Marek mluvil dost naštvaně.
Já jsem jenom chtěla,aby Marek o mě usiloval.Aby se o mě rval,aby o mě soupeřil . Aby žárlil tak jako já.Nechtěla jsem,aby se naštval a třeba mi utekl s mou nejlepší kamarádkou Roxy.Snažila jsem se mu vyhovět."Marku,vstávej,chci se moc milovat ! Vždyť si to chtěl !"
"Nemám zájem ! Nevidíš,že spím ? Ty jsi nechtěla předtím,já nechci teď ! A nech mě spát !!! "
Čeho tím gestem chtěl docílit ? Mám se o něj rvát já ? Mám o něj usilovat já ? Mám o něj soupeřit ? S Roxy ? To určitě ! Nejdřív chce a pak ne ? Tak ať se jde vycpat ! Pak jsem si uvědomila,že to samé jsem udělala já.Nejdřív jsem nechtěla a pak zase jo.Podle Marka jsem asi strašně žárlivá hysterka co mění názory podle situace.Jak já jsem mu to chtěla všechno vysvětlit ! Usnula jsem. Spala jsem se srdcem těžkým jako balvan.
Ráno jsem se vzbudila a Marek se už koukal v obýváku na telku.
"Dobré ráno ! Vyspal si s dobře,lásko ? " řekla jsem sladce.Ani jsem nepomyslela na to,že by mohl být Marek ještě naštvaný.
"Nevyspal jsem se ani trochu dobře ! A uhni mi z toho obrazu,nevidím z toho zápasu ani ň !" řekl bezcitně.
Šla jsem do ložnice.Brečela jsem.Hodně jsem brečela.Už mě nemá rád ? Střídá holky jako ponožky ? Byla jsem tam asi tři hoďky.Když jsem se konečně odhodlala vyjít ven,Marek už byl v práci.Smutně jsem kráčela do kuchyně,chtěla jsem si udělat něco malýho k jídlu.Na ledničce byl nalepený lísteček : "Tinko,moc se omlouvám za to ráno.Nechoval jsem se dobře a jsem si toho plně vědom.Už jsem šel do práce.Oběd máš v ledničce :-) Tvůj Marek "
Byla jsem šťastná.Marek pochopil,že se ke mě choval ráno nehezky.Otevřela jsem ledničku . Moje oblíbené jídlo ! Našla jsem tam suši ! Dala jsem si nášup.
Večer jsem na něj už čekala v posteli.Jakmile otevřel dveře do ložnice a lehl si do postele,skočila jsem na něj.Líbala jsem ho do roztrhání těla.Pak jsme měli opravdu vášnivou noc.Strašně vášnivou !!! Když jsme skončili,vzpoměla jsem si,že jsme zapomněli na ochranu.Mě by to vlastně ani nevadilo,ale co Marek ? Co když děti nechce ? Ale kdyby děti nechtěl,tak by přece na ochranu nezapomněl,ne ?
K ránu mě probudila nutnost jít zvracet.Pokládala jsem to za pozůstatek toho špatného jídla.Když jsem ale prozvracela další dva dny,rozhodla jsem se ve čtvrtek vypravit znovu k panu doktorovi.
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ !!!
1)Líbil se Vám díl ?
2)Proč Tina zvracela teď ?

3)Volná diskuze.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Hraješ The Sims 3 ?

Ano 64.4% (38)
Ne 35.6% (21)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama