Ahoj,jsem ráda že jsi zavítal na můj blog ! Usmívající se
Zúčastni se soutěže o NEJ Zvíře - ZDE !
Chceš být SB ? - ZDE !
Za skvělý nový desing děkuji Michalle* ,určitě navštivte její blog !

Můj den jak by ho napsal spisovatel

1. března 2014 v 9:39 | Eliam |  O mě a jiné
Čtu hodně knížek a tak mě napadlo,sem napsat něco ze svého dne. A budu to psát jako bych byla spisovatel.(Jo a nezarazte se,je to o pondělí)


---------------
6:15.Budík zvoní.
"Ach né ! Zase pondělí !" zaúpěla jsem a vypnula budík na mobilu.Chvíli jsem se rozkoukávala a poté jsem vstala. Rozhlížela jsem se a hledala jsem pozůstatky z mého oblečení, které jsem včera roztrousila po pokoji celá nešťastná,že se opět blíží pondělí. Zívala jsem jako o závod. Usmála jsem se při představě,že mě pan učitel V.napomíná,abych si dala ruku před pusu. Po několika minutách jsem na sobě měla něco co jsem našla na podlaze.Legíny s tygřím vzorem a šedé tričko s obrázkem Eiffelovky. Šáhla jsem do skříně a hledala jsem nějakou čistou mikinu nebo svetřík.Bohužel jsem nic nenašla,protože se nám rozbila pračka a všechny moje mikčy ležely v koši v koupelně. Tak nic,bez mikiny to jednou přežiju. Vydala jsem se směrem k busu a jela do školy.
---------
V hodině matiky se prostě nejde nepodívat na hodiny.Když jsem se asi po 10 hodinách matiky podívala na hodiny,zbývalo ještě 44 minut.No nic,přežiju to.SNAD ...
------------
Je fyzika,poslední hodina před obědem. Pan učitel vchází do třídy.
"Sednout! " poručil a sednul si ke stolu," Chybí......Koudelková ???"
Několik lidí ze třídy přikývlo a pan učitel zapsal do třídnice.Pak se spokojeně usmál a hodinu začal zadáním úkolu.To je celý náš (milovaný) pan učitel V.
-----------
Je děják,poslední hodina dne učitel sedí u stolu,děti probírají co budou dělat až přijdou domů a mě kručí v břiše,protože odpornou kari rýži,kterou nesnáším,jsem k obědu prostě pozřít nemohla.
"Je nějaký dobrovolník na zkoušení ?" zeptá se pan učitel a celá třída najednou ztichne.Nikdo se neodváží ani pohnout,jaby ho pan učitel nevybral ke zkoušení.
"No tak asi nic,kolikátého tedy je ??? ... Že by ... dvacátého čtvrtého ? Tak kdo je dvacet čtyřka ?" Nikdo neodpovídal a tak se pan učitel podívalo třídnice.Po chvíli ukázal na mě. "Ty ! Žákovskou a sešit,a rychle !!!"
Pane bože ! Já jsem dvacátá čtvrtá ! Úplně jsem se klepala,protože jsem DOOPRAVDY NIC neuměla. A pokud dostanu špatnou známku z dějaku,tak budu mít na vysvědčení ZASE jenom jednu dvojku.Z DĚJÁKU.
"Tak mi řekni,co jsou to kasty ," vyzval mě pan (m)učitel. Stála jsem tam jako přibitá s pusou jako zalepenou vteřinovým lepidlem.On se na mě podíval a vytvořil úsměv číslo 29. (Super,ona to neví !) a zeptal se mě : "Ty to vůbec neumíš,viď ?"
"No....ehm....NE !" řekla jsem mu a sklopila jsem oči,abych se nemusela dívat do těch jeho.
"Tak si jdi sednout,já si k sobě zapíšu zatím kouli,jo ? " pošeptal mi a na celou zvolal :"Náhradník ! Někdo další ke zkoušení." Já jsem si otráveně sedla na svoje místo v poslední lavici.Tohle mi fakt chybělo.Koule z dějáku !!! Ješte že mi to nenapsal do žákajdy a jenom k sobě,doma to snad ututlam ...
------------
Skončil den,já jsem jela domů busem.Koukala jsem se na krajinu z okna a přemýšlela jsem,hodně jsem přemýšlela.Jak asi vrátit čas zpátky? Jak ??? Nechám se prostě přezkoušet a budu doufat,že až bude počítat průměr,přimhouří očičko.BUDU DOUFAT !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vrátíš se sem ?

Ano 82.4% (28)
Ne 17.6% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama