Ahoj,jsem ráda že jsi zavítal na můj blog ! Usmívající se
Zúčastni se soutěže o NEJ Zvíře - ZDE !
Chceš být SB ? - ZDE !
Za skvělý nový desing děkuji Michalle* ,určitě navštivte její blog !

The Sims 3

Zpravodaj z jednoho TS3 města

29. března 2014 v 9:07 | Eliam
Ahoj,připravila jsem si pro Vás ZPRAVODAJ Z JEDNOHO TS3 MĚSTA.
Bude to něco jako noiny,několik článků v jednom článku.Bude vyprávět o životě několika rodin z TS3.
A jaké rodiny to budou ?

Vasquezovi
Složení : Heather (36),Tyler (33),Eliane(18),Rebeca(3)
Bydlení : Velká vila,4 ložnice,bazén
Heather žije se svým manželem Tylerem a dcerami Eliane a Rebecou zdánlivě klidný život.Jedna věc ale změní jejich život od základů.

Langraabovi
Složení : Hannelore(33),Malcolm(40),Adrien(13)
Bydlení : Velká vila u moře
Manželé Langraabovi a jejich syn Adrien zažívají mnohá dobrodružství.S příchodem něčeho nového se jejich život stane nudným a stereotypním.

Simpsonovi
Složení: Marge (30),Homer(30),Bart(10),Lisa(1 měsíc)
Bydlení : Malý domeček,2 ložnice
Marge a Homer žijí se svými dětmi v malém domečku.Bart začal žárlit na Lisu a Marge znovu nečekaně přijde do jiného stavu.

Zpravodaj budu publikovat pouze tehdy,pokud se tento článek dočká kladných ohlasů nebo alespoň třech komentářů.

Trable rodiny Smallwoodů - 5.díl

12. března 2014 v 9:06 | Eliam
Je tu 5.díl Trable rodiny Smallwoodů.Pište komentáře,prosím !

Brandi se rozešla s Hengerem.Jednou se pohádali- a bylo to.Už ho nechtěla vidět.Nechtěla už nikdy žádného muže vidět ! Laquita s Josém se moc těšili na miminko.José si přál kluka - svého nástupce a dalšího nositele jména na J.Přečetl si knihu o těhotenství.Dokonce dvakrát ! Smallwoodovy přistavili několik pokojů a tak mohl mít každý Smallwood svůj vlastní pokoj.Byl tam i dětský pokojíček plný hraček pro malé miminko :-)).Laquita se rozhodla pro porod doma.Trval několik hodin,ale hned jak Laquita spatřila svého synka,věděla,že na bolest díky němu rychle zapomene.Chlapeček dostal jméno Jerry - vybíral ho José.Zachvilku z něj bylo batole,José a Laquita zestárly a aby mohli být s Jerrym,odešli oba do důchodu.Když Jerry začal chodit do školy,oba si zase našli práci...(mimochodem Jerry si velice padl do oka s Crichtonem Nelsonem(přítelem Becky) a taky s Farrah Whitmore(přítelkyní Jacka)).Krátce po tom ale čekala Smallwoody opět tragická zpráva.Zemřel Crichton Nelson,přítel Becky.Oplakali ho a Becky se rozhodla,že už žádného muže nechce.Jack moc miloval Farrah a spolu se rozhodli ,že aniž by nikomu ze Smallwoodů něco řekli,pořídí si miminko.Farrah byla na návštěvě u Smallwoodů velice často.Proto José,Laquita,Becky,Brandi a Jerry podle zvětšujícího se Farahyina bříška brzy zjistili,že následkem jejích nevolností bude další malý Smallwood :-) Jack počítal s tím,že Farrah s jeho dítětem nebude moci bydlet u nich.Přesto se na miminko moc těšil.Rodina viděla skoro celý proces zvětšujícího se bříška,protože Farrah byla na návštěvě u nich opravdu často.Vždyť čekala Jackovo dítě ! Když jí začali bolesti,byla taky zrovna u Smallwoodů a Jack s ní jel do nemocnice.Tam se narodilo další mrně do Smallwoodovic rodiny.

Pokračování příště...

Tininy zápisky - 5.díl

12. března 2014 v 8:58 | Eliam
Konečně 5. díl.Dneska je delší,chtěla jsem udělat radost delším čtením :-) Jinak dneska tam bude překvapení :)
"Je to vážné,pane doktore ? " ptala jsem se s knedlíkem v krku.
"Svým způsobem ano,slečno Maurerová ! " sdělil mi s úsměvem na tváři.Ano ! Opravdu s úsměvem !
"Nenapínejte mě ! Jsem vážně nemocná ? Umřu ?" byla jsem fakt vyděšená.
"Co mi to tady povídáte ! Dítě přece nikdy nikoho nezabilo.Alespoň myslím."
"A proč mluvíte o dítěti,když já jsem možná vážně nemocná ?"
"Ale to dítě je souvislost vaší "jako" nemoci ! ČEKÁTE dítě ! "
"Já...JÁ...JÁ...čekám dítě ? Ale já nemůžu čekat dítě ! Jak se to mohlo stát ? "
"No pokud nevíte jak se to stalo...tak to vám mohu vysvětlit,na to mám ostatně maturitu."
"Ale já vím jak se to stalo ! Ale jsem...v šoku."
"Tak milá nastávající maminko,dneska je čtvrtek tak přijďte v pondělí,ano ? Uděláme kontrolu a všechny ty věcičky,no prostě nashle v pondělí ! "
Já čekám dítě.Tak já čekám dítě.S Markem ? S mužem,kterého znám tak....ani ne dva měsíce ? Vlastně ani nevím jestli to dítě chci.Ale co to povídám ? Vlastně,co to píšu ? Vždyť já jsem si vždycky přála mít děťátko.Ale nevím,jestli zrovna tohle je ten správný muž...
Přišla jsem domů.
"Ahoj Marku ! Mám novinu ! " volala jsem od dveří.
Marek nikde.Třeba bude v práci ! Ne,dneska nepracuje.No nic,má asi něco ve městě.Otevřela jsem dveře do kuchyně,že si něco půjdu dát.První,co jsem uviděla,byl Marek.Nebyl tam sám.Byla s ním nějaká ženská.A oni se ....LÍBALI ?!
"Marku ??? Já....řekni,že to není pravda !!!" vykřikla jsem.
"Tiny,tiny,ahoj ! Ohh,to rozhodně není jak si myslíš !" začal se vymlouvat.
"Opravdu ? A jak to teda je ? Co ?"
"Tohle je moje kolegyně,Liara.A dala mi jen polibek na rozloučenou,víš ? "
"No to teda nevím ! "
"Liara už je na odchodu,viď Liry ? " řekl a popostrčil svou kolegyni směrem ke dveřím,"Ahoj,měj se ! "
"Marku,fakt to bylo tak jak si mi řekl ? "
"Jasně ! Vždyť víš,že já miluju jenom tebe ! A ty nemusíš pořád tak žárlit ! "
"Tak tobě vadí že žárlím ? Ale já mám právo žárlit ! Já už v tom totiž s tebou nejsem sama ! "
"Jak to myslíš ?"
"Ale...nijak prosímtě ! "
Nedokázala jsem mu to říct ! Neřeknu mu,že jsem těhotná,prostě to neřeknu ! Ať se trápí,že mě bolí břicho,že zvracím a je mi v jednom kuse blbě ! Ať se o mě bojí ! Když se může líbat s nějakou svou kolegyní,může počkat než mu to řeknu ! Pomyslela jsem si,že po pondělní kontrole mi asi začne růst bříško a to už to asi Markovi neutajím.No tak počká do pondělí ! Jen aby mi do té doby nezdrhl s mou kámoškou Roxy,nebo s tou svou Liarou...
Na víkend jsem pozvala na přespání mou nejlepší kámošku Roxy.Dva dny potom,co jsme se seznámili v parku,jsem šla poprvé do práce a ona tam byla.Zeptala jsem se jí,co tam dělá a ona mi řekla,že tam pracuje ! Takže moje nej kámoška pracuje tam co já ! Skvělý ! A teď se vrátíme k tomu přespání.V sobotu ráno ( Marek si vyřizoval něco ve městě) jsme se koukali na fakt super komedii :-D A co se nestalo ? Mě se udělalo zase špatně.Šla jsem do koupelny zvracet a když jsem se vrátila,ptala se mě Roxy:
"Je ti dobře ? Ty jsi nemocná ? "
"To bude dobrý Roxy.Jenom se mi udělalo trošku špatně.Fakt si nedělej starosti,to určitě za pár dní přejde.Pár dní a bude to v poho,"ujišťovala jsem svou kámošku.
"Ty,Tino...ty jsi ....ehm.... těhotná ?" vyhrkla najednou Roxy.
"Jak jsi to poznala ?"
"No,pořád zvracíš,chytáš se za břicho bolestí a máš pěkný kruhy pod očima."
"No vidíš,ty jsi to poznala hned.A Marek ? Toho by to ani ve snu nenapadlo !"
"Marek to neví ? Ty jsi mu to neřekla ? "
"Neřekla,a ani mu to v nejbližší době říct nechci.Měla bys ho vidět ! Pořád,Tinko je ti něco ? Tinko co je ti ? Tinko proč pořád zvracíš ? A že jsem těhotná,to ho vůbec nenapadlo..."
"Ale za chvilku to na tobě bude znát,ne ?"
"Jojo.Není to skvělý ? Já budu máma ! Vlastně ani nevím,jestli mám opravdu radost..."
"Ale prosimtě ! Vždyť je to skvělý ! Tak já budu něco jako teta !!! Už se těším !"
"To já taky.Tak to dokoukáme ?"
"Jasně,myslím,že tamten kluk něco chystá na toho svýho šéfa ! Bude to zajímavý !" Obě jsme se začali smát nad vtipem,který zrovna někdo utrousil v televizi.Ach,jak já jsem ráda,že mám Roxy ! Potřebovala jsem to konečně někomu říct !!!
Pokračování příště !!!
1)Líbil se Vám díl ?
2) Řekne to v příštím díle konečně Tina Markovi ?

3)Volná diskuze.

Trable rodiny Smallwoodů - 4.díl

26. ledna 2014 v 10:43 | Eliam
Tak je tu po čase další díl TRS.
Celá rodina držela smutek.Několik měsůců po Jimmieho smrti si José vzal Laquitu.Rodina měla najednou zase důvod se veselit.Zanedlouho po svatbě José s Laquitou začali přemýšlet o miminku.Ale v zákonu Moonlight Bay stálo,že v jedné domácnosti nemůže být více než 6 členů a tak museli s miminkem počkat.Všechno po svatbě běželo stereotypně.Žádné nové přírůstky,žádné úbytky.Prostě nic.Když Brandi dospěla,našla si přítele.Jmenoval se Henger Monroe.Měli se opravdu moc rádi.Krátce poté dospěla také Becky a také si našla přítele - Crichtona Nelsona.Taky ho moc milovala.Tamara zestárla,ale neodešla do důchodu.Chtěla být svým dětem alespoň trochu k užitku,a tak jim vydělávala.Nebyla sama - José a Laquita pracovali jako Jimmie v nemocnici,Brandi byla jako Tamara žurnalistkou.Jediná Becky nešla ve šlépějích svých rodičů - byla policistkou.Jack si už jako teenager našel přítelkyni,Farrah Whitmore.Tamara už cítila,že brzy umře,a tak se rozloučila se svými dětmi a jejich partnery.Odkázala jim dům a taky celý rozpočet,který měla schovaný.Ani tentokrát se její svědomí nemýlilo - po pár dnech zemřela.Děti v kuse plakali několik týdnů.Po třech měsících Laquita sdělila Smallwoodovým skvělou zprávu - byla těhotná.
Pokračování příště...

Zápisky Tiny Maurerové - 4.díl

26. ledna 2014 v 10:41 | Eliam
Tak dneska další díl.Je možná trošku kratší,ale snažím se dělat tak stejně dlouhé :-) Tak pěkné počteníčko !
Jakmile jsme se ocitli doma z doslechu Roxy,Marek mi začal vyčítat,že jsem ho od ní odtáhla."Tino,vždyť jsme se s Roxy sotva stačili seznámit ! "
"Prostě jsem dostala hlad.Kdybych se hned nenajedla,mohla bych zase zvracet a to chceš ? " vymlouvala jsem se.
"Ne,to nechci.Ale nevim,co chceš vlastně ty ! " Marek zmizel do jednoho z těch náhradních pokojů.Rázně za sebou práskl dveřmi.Uvědomila jsem si,co jsem udělala.Lhala jsem mu ! Neměla jsem ani trochu hlad a Marka jsem odtáhla jenom kvůli tomu,že se na Roxy začal usmívat.Ach jo ! To fakt tak žárlím ? Šla jsem za Markem.
"Promiň.Je ti něco ? "
"Tinko.Promiň,promiň,promiň.Já jsem takovej vůl ! Na takovou hezkou holku křičím a to jenom proto,že mám problémy v práci," řekl mi smutně.
"V poho.Miluju tě a nikdy nepřestanu milovat !" odpustila jsem mu hned.
Pak jsme se koukali na telku,na nějaký romantický filmy...Začal mě líbat.Odešli jsme do ložnice.Užuž se se mnou chtěl milovat,když jsem spustila : "Marku,já nechci.Nechci se milovat.Třeba zítra nebo jindy,ale teď ne.Nechci se s tebou milovat." To s tebou jsem ještě zdůraznila.
"Fajn,slečno šéfko ! Jsem unavený,jdu spát !!! " Marek mluvil dost naštvaně.
Já jsem jenom chtěla,aby Marek o mě usiloval.Aby se o mě rval,aby o mě soupeřil . Aby žárlil tak jako já.Nechtěla jsem,aby se naštval a třeba mi utekl s mou nejlepší kamarádkou Roxy.Snažila jsem se mu vyhovět."Marku,vstávej,chci se moc milovat ! Vždyť si to chtěl !"
"Nemám zájem ! Nevidíš,že spím ? Ty jsi nechtěla předtím,já nechci teď ! A nech mě spát !!! "
Čeho tím gestem chtěl docílit ? Mám se o něj rvát já ? Mám o něj usilovat já ? Mám o něj soupeřit ? S Roxy ? To určitě ! Nejdřív chce a pak ne ? Tak ať se jde vycpat ! Pak jsem si uvědomila,že to samé jsem udělala já.Nejdřív jsem nechtěla a pak zase jo.Podle Marka jsem asi strašně žárlivá hysterka co mění názory podle situace.Jak já jsem mu to chtěla všechno vysvětlit ! Usnula jsem. Spala jsem se srdcem těžkým jako balvan.
Ráno jsem se vzbudila a Marek se už koukal v obýváku na telku.
"Dobré ráno ! Vyspal si s dobře,lásko ? " řekla jsem sladce.Ani jsem nepomyslela na to,že by mohl být Marek ještě naštvaný.
"Nevyspal jsem se ani trochu dobře ! A uhni mi z toho obrazu,nevidím z toho zápasu ani ň !" řekl bezcitně.
Šla jsem do ložnice.Brečela jsem.Hodně jsem brečela.Už mě nemá rád ? Střídá holky jako ponožky ? Byla jsem tam asi tři hoďky.Když jsem se konečně odhodlala vyjít ven,Marek už byl v práci.Smutně jsem kráčela do kuchyně,chtěla jsem si udělat něco malýho k jídlu.Na ledničce byl nalepený lísteček : "Tinko,moc se omlouvám za to ráno.Nechoval jsem se dobře a jsem si toho plně vědom.Už jsem šel do práce.Oběd máš v ledničce :-) Tvůj Marek "
Byla jsem šťastná.Marek pochopil,že se ke mě choval ráno nehezky.Otevřela jsem ledničku . Moje oblíbené jídlo ! Našla jsem tam suši ! Dala jsem si nášup.
Večer jsem na něj už čekala v posteli.Jakmile otevřel dveře do ložnice a lehl si do postele,skočila jsem na něj.Líbala jsem ho do roztrhání těla.Pak jsme měli opravdu vášnivou noc.Strašně vášnivou !!! Když jsme skončili,vzpoměla jsem si,že jsme zapomněli na ochranu.Mě by to vlastně ani nevadilo,ale co Marek ? Co když děti nechce ? Ale kdyby děti nechtěl,tak by přece na ochranu nezapomněl,ne ?
K ránu mě probudila nutnost jít zvracet.Pokládala jsem to za pozůstatek toho špatného jídla.Když jsem ale prozvracela další dva dny,rozhodla jsem se ve čtvrtek vypravit znovu k panu doktorovi.
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ !!!
1)Líbil se Vám díl ?
2)Proč Tina zvracela teď ?

3)Volná diskuze.

Ulítlá svatba

5. ledna 2014 v 15:07 | Eliam
Svatbu,jakou měla siminka Miley Whitaker a její novopečený manžel Ben jsem ještě nezažila.Teď Vám to všechno převyprávím.
Ben požádal Miley o ruku,když zjistil,že čekají další miminko,k dvojčatům Jane a Julii měl přibýt kluk.No a svatbu chtěli stihnout do porodu,takže ji naplánovali na jedno páteční odpoledne v 13.00,na pláži Romantic Cove(ten název je pro svatby ideální,ne ?).Ale bohužel v pátek brzy ráno začala Miley rodit a pak se jí narodil chlapeček Joe.Svatbu ale nezrušili.Bohužel Ben musel pracovat přes čas a tak se svatba zrušila.Ben se vrátil okolo třetí odpoledne a tak Miley opět obvolala všechny,že svatba bude v 5 na té pláži jako to bylo naplánované.Miley s dcerou Jane na tu pláž jeli,ale Ben,Julia a Joe přijeli pozdě,protože se zdrželi.Svatba samotná byla moc pěkná,ale dost netradiční.Všichni byli v plavkách,hráli se indiánské písně a malý Joe ležel na zemi.Když si řekli "ano",jeden chlápek jim namaloval jako svatební dar obrovský obraz.Pak se ještě chvíli tančilo,nemohl chybět první manželský tanec,který byl dost ulítlý.A okolo deváté večer začala rodit Mileyina kamarádka Katy.Hosté pomalu začali odcházet,Jane se ještě polibkem rozloučila se svým přítelem Josuem a jela taky domů s tatínek a sourozenci.Miley jela do porodnice s Katy,které se tam narodila holčička Leah.Domů se vrátila asi okolo třetí ráno (!).
A svatbou rodina Howardova skočila svou existenci.Mám už totiž moc rodin a chtěla jsem jednu vymazat a losem to padlo na Howardovi a tak jsem chtěla,aby byl jejich odchod z mého "inventáře rodin" pěkný a veselý :-) No a vymyslela jsem si svatbu v plavkách,kde bude navíc ani ne den starý Joe(vlastně jsem chtěla,aby se narodil až po svatbě,ale nějak to nevyšlo),chtěla jsem prostě aby to byla neobyčejná svatba,legrační a ulítlá.A s výsledkem jsem nadmíru spokojená.A že tam začla rodit Katy ? Tak s tím jsem ani trošku nepočítala,počítala jsem spíš s tím,že tam začne rodit Miley,ale ta to vzala hopem už doma :-D
Snad se Vám líbil článek o nejulítlejší svatbě v mé hře líbil.Pokud máte na blogu podobné,napište mi prosím odkaz,ráda si počtu :-D Eliam

Trable rodiny Smalwoodů - 3.díl

5. ledna 2014 v 15:02 | Eliam
Tak další díl je tady :-)...Celý článek...

Zápisky Tiny Maurerové - 3.díl

5. ledna 2014 v 14:53 | Eliam
Další díl Zápisků Tiny Maurerové je tady.Doufám,že se bude líbit.Jinak doktor je zelenou barvou,Tina růžovou,Marek modrou a Roxy červenou :-) Tak napište názory ...Celý článek

Tininy zápisky -2.díl

4. ledna 2014 v 10:10 | Eliam
"Ahoj,Marku.Kde si byl tak dlouho,jestli se můžu zeptat?"vítala jsem ho.
"Jasně,že můžeš.Byl jsem ve městě,shánět si práci.Ty bys měla taky,jestli chceš vůbec nějaký peníze,"sdělil mi.
"A sehnals ? "
"Jojo.Od prvního budu kuchař ! " prozradil mi.
"Opravdu ?"
"Jasně !"
Tím náš rozhovor skončil.Marek si šel dělat něco na počítači ve svém pokoji.Sedla jsem si na gauč a přemýšlela jsem.Marek si mě skoro vůbec nevšímá.Já jsem se do něj asi zamilovala a on nic ?
"Tino ???"vyrušil mě Marek.
"Ano ? Co potřebuješ ? " zeptala jsem se .
"Víš potřebuji ti něco....říct."
"Poslouchám,Marku."
Marek ke mě přišel a chvíli na mě mlčky zíral.Pak mě něžně políbil.
"Popopopo..počkej.Co to jenom ...."moji otázku Marek přerušil tím,že mě začal znovu sladce líbat.Já jsem se nabránila.Začala jsem ho taky líbat.Když skončil,spustil najednou :
"Hned jak si přišla,věděl jsem,že tě miluju.A vím,že ty mě taky miluješ,protože jsi se mě včera zeptala,jestli mám holku."
"Já...nemám co říct.Miluju tě,Marku."obejmula jsem ho.
Potom mě opět začal líbat.A znovu a znovu a znovu.Odvedl mě k sobě do ložnice a položil mě na svou velkou postel.Stále mě líbal a potom mi začal strkat ruku pod tričko.Nechala jsem ho a začala jsem ho svlékat..To co bylo potom,si radši nechám pro sebe :-).Šli jsme oba spát bez večeře.Byli jsme oba najedení tím naším krásným dnem.Ráno jsem se probudila a on vedle mě ležel.Nemohla jsem uvěřit tomu,že jsme se včera líbali a milovali.
"Dobré ráno,lásko,"řekl mi.
"Dobré ráno."řekla jsem mu já.
"Mám pro tebe překvapení,"prozradil mi a zmizel v kuchyni.Za chvíli se vrátil a nesl tác s teplou polévkou,dvěma palačinkami a džusem.
"Jé,moc děkuju ! Si zlatý,lásko !"poděkoval jsem mu.
"Nemáš za co,Tino ! "
Dojedla jsem svou snídani.Moc mi chutnala.Vykoupala jsem se,oblékla a šla jsem pro denní noviny.Byla jsem pevně rozhodnutá,že si najdu práci.Po krátkém hledání jsem se rozhodla pro tu nejvíce placenou-vojenskou službu.
"Marku,mám práci ! "volala jsem na svou novopečenou lásku.
"Opravdu ?"tázal se Marek.
"Jasně.To koukáš,co ? "
"A kde budeš vlastně pracovat ? "
"Budu sloužit u vojenský služby."
"Cože ? A tohle je jako práce pro ženskou, jo ? Děláš si srandu ? A co když je to nebezpečný ? "začal se strachovat.
"Není.Ze začátku jim tam jenom budu vařit obědy ! " ubezpečila jsem ho.
"To jsem si oddychl !"

Marek pak odjel poprvé do práce.Já jsem si šla listovat knížkou.Za chvilku se mi udělalo trošku špatně.Po chvilce zase.Najednou se mi chtělo zvracet.Rychle jsem běžela do koupelny a zvracela jsem.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
1)Líbil se vám díl ?
2)Proč Tina zvracela ?
3)Volná diskuze.

Trable rodiny Smallwoodů - 2.díl

30. prosince 2013 v 11:14 | Eliam
Je tu druhý díl Trable rodiny Smallwoodů :-) Tady je odkaz na 1. díl

TS3 - Komiks - nový !!!

28. prosince 2013 v 9:59 | Eliška
Jelikož jsem se včera trošku nudila,připravila jsem si komiks o Tině Maurerové a jejím životě.Vypráví ho sama Tina.
Je to opravdu jen taková malá upoutávka a pokud budou dobré ohlasy tak udělám další díl.Ještě jednou se omlouvám,že je to bez fotek ale snažila jsem se tam dost charakterizovat,třeba pokoj Tiny a tak :-)

Trable rodiny Smallwoodů - 1.díl

14. prosince 2013 v 12:19 | Eliam
Je tu dlouho očekávaný 1.díl komixu The Sims 3 - Trable rodiny Smallwoodů.Je to spíš taková povídko-komiks.Vypráví o radostech a starostech jedné rodiny.Snad se bude líbit :-)

Omlouvám se za rozmazání,moc mi to nefunguje :-(

Komixíky

1. prosince 2013 v 9:15 | Eliam
Rozhodla jsem se,že začnu dělat The Sims komiksy.Doufám,že nebude až tak vadit,že nemám fotky :-(
První komiks :
Trable rodiny Smallwoodů
Druhý komiks :
Howardovi

Snad se budou líbit :-)

Těhotenství - jak se dá ovlivnit ?

24. listopadu 2013 v 9:41 | Eliam
Jak se dá v The Sims 3 ovlivnit těhotenství ? Je to jednoduché.Můžete ovlivnit pohlaví i počet malých Simíků.

Pohlaví Simíků

Holčička - Pokud chcete,aby vaše Siminka měla holčičku,jděte do obchodu a kupte melouny.Aby jste měli jistotu,dejte jich Simince alespoň 5.
Chlapeček - Pokud chcete chlapečka,dávejte Simince jablka.Třeba klidně i jablkové palačinky atd.Taky pro jistotu alespoň 5.

Dvojčata,trojčata

Pokud chcete mít víc miminek ( a víc starostí) musí Siminka dělat tohle :
Číst knížky pro děti a o těhotenství ( ty jsou každé lepší knihovně)
Poslouchat dětskou hudbu ( v rádiu)
Koukat se na dětské programy - Kidz Zone(skoro v každé televizi)
Chodit na prohlídky do nemocnice
A pokud chcete mít fakt velkou jistotu,kupte Simince i jejímu partnerovi Léčbu neplodnosti (10 000 simoleonů)


Doufám,že Vám moje rady pomůžou !

Nová rubrika : The Sims 3 !

23. listopadu 2013 v 14:51 | Eliam
Máme tu novou rubriku !
Je jí The Sims 3,jelikož článek o The Sims 3 se stal velmi oblíbeným a každý den je přečten min.2 lidmi,tak jsem vytvořila rubriku,ve které budu radit ostatním ve hře atd. V anketě můžete hlasovat,zda The Sims 3 hrajete !
 
 

Reklama